Dodaj Ogłoszenie

Miejsce: Magnolia

Nie polecam najgorsze miejsce do pracowania. nie dość że cie traktują jak Cię traktują to jeszcze bez umowy i czasami jest to 1900 czasami 1800 miesięcznie. co chwile się ktoś tam przewija, bo nikt nie chce tam pracować. Nie dajcie się nabrać. zresztą pójdziecie sami zobaczycie po kilku dniach.

Użytkownik: Ona

Dodano: 2020-07-19

Miejsce: Dentystka Czerkawska

Najgorsze dentystka jaką spotkałem. Czepiała się że mam 3 zęby wyrwane, gdzie nawet tego nie można zobaczył bo to te tylne. Naprawde chyba ona nie jest od oceniania mnie tylko od naprawiania zębów. Naprawde nieprofesjonalna kobieta.

Użytkownik: Zgred

Dodano: 2020-07-21

Miejsce: Dermatolog z Hrubieszowa

Pani Anna K ktora jest najgorszym lekarzem jakiego w zyciu spotkałem na swojej drodze. Poszedłem sprawdziła mi plamkę na twarzy i skasowała mnie zamiast 70 zlotych to 50 złotych bo powiedziala ze przyszedłem po porade. Ja na to ze przyszedlem sie dowiedziec czy to nie jest czerniak ale nie potrafila mi odpowiedziec. Unika odpowidzialnosci.

Użytkownik: Nieznajomy

Dodano: 2020-06-12

Miejsce: Wólka Panieńska 21B - Komis

Uważajcie na ten komis omijajcie szerokim łukiem. koleś sprzedaje złom . z Zewnątrz wygląda wszystko ładnie pięknie. Problemy zaczynają się po jakimś czasie. I jak rozmawiasz z kolesiem mówisz że złom Ci sprzedał to słyszysz " oj tam oj tam " jak małe dziecko. Aha jak już kupujecie auto u kolesia to nie zgadzajcie się na zaniżenie kwoty za samochód na umowie.

Użytkownik: Misiek

Dodano: 2020-05-12

Miejsce: Apteka na Manhatanie na rogu

Kupilem jakies tabletki mialy byc dla żony ale kobieta dala mi takie same tylko dla meżczyzny. Jak wrociłem to powiedziała mi że wbiła na komputer i nie chciała oddać mi kasy. Kosztowało mnie to jakieś 55 złotych. Może nie dużo ale zawsze coś.

Użytkownik: Marcin

Dodano: 2020-06-25

Wszystkie prawa zastrzeżoneKorzystając z serwisu zgadzasz się z regulaminem