Wszystkie te miejsca są opisane przeze mnie , ponieważ pracowałem w tych miejscach i jest to moja opinia. Jeżeli ktoś by miał jakieś pytania prosimy o kontakt. Co tydzien będziemy dodawać ogłoszenia pracy z zagranicy. Jednak trzeba mieć na uwadze, że w dobie koronowirusa pracodawcy potrzebują mniej pracowników.

Lokalizacja: malmo

Kraj:Szwecja

Praca przy truskawkach. Praca zaczyna się na przełomie maj/czerwiec do końca lipca/ połowy sierpnia.Praca przy pieleniu, zbieranie. Zapewniają darmowe zakwaterowanie i dojazd na pole. Po sezonie można odzyskać podatek. Są jak najbardziej wypłacalni płacą 3 korony (1,2zlotych za szwedzki litr - około 500gram) lub 85 koron za godzinę pracy na przykład przy pieleniu. Gorąco polecam jeżeli ktoś lubi zbierać truskawki.

Telefon:+46 70 315 33 22 (po polsku), +46 70 315 33 22 (po Angielsku)

Pracodawca:Malmo

Rodzaj: Sezonowa (Maj- Sierpień)

Lokalizacja: Cappeln

Kraj:Niemcy

Praca przy warzywach, pracach polowych. Praca od oko?o marca do konca pazdziernika. Co roku potrzebują około 2000 osób, najważniejsze jest to żeby zapisać się kilka miesięcy wczesniej. Zarobki z tego co mogę powiedzieć to za dwa miesiące to 4600 Euro do 5300 Euro. Wiadomo że praca ciężka jako to na polu, ale opłacalna. zakwaterowania głównie 4 osobowe. Bardzo dobry standard mieszkań. Aby starać się o pracę należy wejsć na ich stronę www.maehlmann-gemuesebau.de i skorzystaę z formularza. Pozniej czekamy na zaproszenie, ale w międyczasie możemy dzwonić do nich na podany numer i pytać co i jak z naszym zaproszeniem. Biuro otwarte od godziny 8:00 - 17:00. Są jak najbardziej wypłacalni nieważne czy odejdziesz z dnia na dzień odzyskasz co do grosza. Praca bez agencji pośrednictwa pracy.

Telefon:+49 4478 948011 (po polsku), +49 4478 948011 (po Angielsku)

Pracodawca:Mahlmann Gemusebau GmbH and Co. KG

Rodzaj: Sezonowa (Marzec- Pazdziernik)

Lokalizacja: Bromolla

Kraj:Szwecja

Praca przy truskawkach, sałacie, brokułach i kalafiorze. Praca od marca do konca pazdziernika.Praca przy słomie( rozciągać między rządkami tuskawek ), przy akrylu, wokrkach, pielenie, zbieranie. Co roku potrzebują traktorzystów, ludzi którzy mają pozwolenie na wózki widłowe. własny dojazd na pole. Podatek zwracany w 100%. Po sezonie można odzyskać kolejne 6-7 tyś złotych. Są jak najbardziej wypłacalni nieważne czy odejdziesz z dnia na dzień odzyskasz co do grosza. Praca bez agencji pośrednictwa pracy.

Telefon:46 70 315 33 (po polsku), 46 70 547 33 (po Angielsku)

Pracodawca:K-G Paulssons Bar and Gronsaker AB

Rodzaj: Sezonowa (Marzec- Październik)

Lokalizacja: Bekkevoort

Kraj:Belgia

Praca przy gruszkach i jabłkach. Praca zaczyna się na przełomie siepien i trwa 2 miesiące.Praca polega na zbieraniu owoców, sortowaniu, pracy w różnych warunkach. Zakwaterowanie to 7 euro odliczane od wyplaty.Zarobki to 8.5 Euro po odliczeniu mieszkania. Pokoje 4 osobowe. Jedzenie we własnych zakresie. Trzeba ujścić opłatę przed wyjazdem w wysokości około 300 złotych.

Telefon:726 706 124(po polsku)

Pracodawca:Bekkevoort

Rodzaj: Sezonowa (Sierpień- październik)

Wszystkie prawa zastrzeżoneKorzystając z serwisu zgadzasz się z regulaminem